středa 26. listopadu 2014

ON ON ON

Trošku vybočím z řetězu postů z Berlína, i když těch mám pro vás ještě pár připravených :). Abychom se v nich neztratili, unikneme jedním outfitem na chvíli zpět do České Republiky a rovnou vám ukážu boty, které jsem si tam koupila. Jsou z primarku (což mě osobně dost překvapilo, že se tam takový zázrak dá najít) a (pamatujete si, co jsem psala v minulém článku ?) opět obrovská náhoda. Už jsme měly primark celý prochozený (možná, dá se totiž primark opravdu projít celý tak, abyste viděli každý druh oblečení ? podle mě ne :D) a chystaly se jít zaplatit, když jsem kolem nich prošla a okamžitě jsem věděla, že tam prostě čekaj na mě ! Nosím je teď skoro pořád (a ano, občas mi je i zima, ale dá se to vydržet), takže je uvidíte ve více postech. Na kožich jsem se těšila celé léto a na tento, který jsem loni ulovila na votočvohoz za strašně směšnou cenu, nedám dopustit ! Navíc se mi líbí kontrast holých kotníků a kožichu a tak všeobecně, kabátů a holých nohou, svetrů a holých nohou... líbí se vám to a nebo vám to přijde nepochopitelné ? Má být vůbec "móda" pochopitelná ? :)


watch PRIM/ bag H&M/ coat VV/ t-shirt H&M/ jeans TOPSHOP/ shoes PRIMARK

photos by Pavlína

15 komentářů:

 1. super hodinky :)) podobne (po dedovi) nosievam tiez ^^
  Peacock & Pineapples

  OdpovědětVymazat
 2. Na pohled mi to přijde celkem ok, ale osobně s nedovedu představit, že bych v zimě na kabát snesla holé kotníky, a naopak v dostaečném teplu na holé kotníky snesla kabát.
  ty hodinky jsou moc hezký!

  OdpovědětVymazat
 3. Ten kožich je naprosto parádní a tobě to celý strašně sluší <3
  Dom by Dom

  OdpovědětVymazat
 4. ja nosím tiež holé členky a nie je to také zlé, ako si ľudia myslia :)

  OdpovědětVymazat
 5. mě se třeba ty holý kotníky s kožichem nebo jiným teplejším vrškem líbí, ale já bych to mít nemohla, pač mám celoročně studený nohy a hned bych umrzla.

  OdpovědětVymazat
 6. kožich je úplně boží, to jsi měla fakt štěstí! :) a boty jsou taky supr, obdivovala jsem je už v minulým článku :))

  OdpovědětVymazat
 7. boty dobrý=))
  ten kontrast mi nevadí, taky jsem letní boty do poslední chvíle nosila, ale tenhle tejden už to prostě nešlo

  OdpovědětVymazat
 8. Boží outfit! ♥ Já teda mám ráda holé kotníky, vypadá to velmi hezky, jenže hodně lidí tomu nerozumí. :(

  TERD

  OdpovědětVymazat
 9. boty i kožíšek jsou neskutečně krásný kousky! A módu pro otužilce mám ráda, ale já mám tak celkově ráda všechno, co je velkou spoustou lidí nepochopeno :D

  OdpovědětVymazat
 10. Ten kožich je super! Vlastně, celý outfit je super a na té předposlední fotce máš strašně nádherný úsměv :)

  http://lifewithstretchedears.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 11. Kabatik je uplne skvelý :) a botičky su tiež skvele aj ja také niečo zháňam, ale teraz už sa mi veľmi neoplatí pretože ja som teplomilný človek a v tejto zime by som nedokazala nosiť take topanočky ku kabatu, aj ked sa mi táto kombinácia veľmi páči . Si krásna fakt :)

  http://barborasurakova.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 12. Ježiš ty jsi ovečka! To je nádherný outfit! Ten kabátek je naprosto božský a holé kotník se mi hrozně líbí, jen pak trochu mrznu, kabelka perfektní a hodinky dokonalý! :D

  OdpovědětVymazat
 13. ten kožich je báječnej =)

  http://www.bornfromstyle.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat