pondělí 15. září 2014

fire within

První část fotek už jste mohli vidět TADY a já přidávám i tu druhou, slíbenou. 
V našem programu rozhodně nesměly chybět Karlovy Vary, na které jsem se těšila ze všeho nejvíc ! O to víc mě mrzelo, jak moc jsem z nich byla zklamaná. Asi je to tím, že jsem od toho města očekávala mnohem víc, než mi bylo ochotné nabídnout, ale taková je realita. Ve srovnání s Mariánkama pro mě postrádaly jakékoliv kouzlo. Je těžké to popsat a nebo vysvětlit, prostě to tak je a tím to končí. Někdo mě pochopí, někdo zase ne, nikomu tím nechci "znechucovat" toto krásou proslulé město, pouze říkám svůj názor. Roli v tom ale určitě hraje i to, že jsem Karlovy Vary navštívila v nesprávnou dobu. Vše rozkopané, u kolonád samé bagry a jestřáby, kostely osazené lešením.. a mohla bych jen pokračovat. 

V Karlových Varech jsme strávili téměř celý den (prohlídka města, návštěvy příbuzných, atak dále). Další den (poslední den našeho výletu) jsme navštívili Kadaň, Měděnec a nějaké hrady :D (jo, jsem hrozná, na tohle dvojnásob, ale jména si bohužel nepamatuji, pardón). :(7 komentářů:

  1. Zeměpis je pro mě nejhorší, nikdy si nepamatuju kde jsme byli, kde to (přibližně) leží a jakým je to směrem. Kdyby mě chtěl někdo zabít, stačilo by mu vysadit mě pár set metrů za barákem s mapou :D
    Fotky jsou ale nádherné:)

    Lucieswlife

    OdpovědětVymazat
  2. tak to je uplně perfektní, zamilovala jsem se do všech fotek, miluju tyhle "výletové" fotky odkudkoli! jsi úžasná <3

    OdpovědětVymazat